O nas

20140804-00004157-msmoney-000-1-viewGaleria BULWARY

Galeria BULWARY zlokalizowana jest w zachodniej części historycznego centrum miasta. Posiada bezpośrednie połączenie z zachodnim zjazdem z trasy S8 poprzez ul. Legionów stanowiącą powiatową ulicę zbiorczą dogodnie łączącą lokalizację z całym miastem.
Galeria BULWARY uzupełnia tradycyjne koncentracje handlu i usług w śródmieściu Tomaszowa Mazowieckiego. Poprzez ul. Fabryczną komunikuje się z terenami rynku miejskiego, a poprzez ul. Legionów z ciągiem Alei Piłsudskiego stanowiącą historyczną oś i zgrupowanie funkcji ogólnomiejskich.

Galeria BULWARY to jednokondygnacyjny budynek składający się z dwóch części, wyznaczających wewnętrzny pasaż i uliczkę parkingową między wjazdami od ul. Legionów i Fabrycznej.
Pawilon oferuje przestrzenie wys. 3,5 m od spodu konstrukcji. Niemal całkowita eliminacja konstrukcji we wnętrzu pozwala na swobodną aranżację wnętrz. Galeria wyposażona jest we wszystkie instalacje i infrastrukturę techniczną.

Wewnętrzna przestrzeń handlowa przetykana jest obiektami o charakterze usługowym i rozrywkowym, co pomaga wytworzyć swobodną i przyjazną atmosferę udanych zakupów.
Przestronne i nowoczesne wnętrza zaprojektowane ze szczególną dbałością o funkcjonalność obiektu oraz perfekcyjnie zaaranżowane otoczenie wraz z komunikacją, zapewnią nową jakość na rynku obiektów handlowych w regionie Tomaszowa Mazowieckiego. Galeria Bulwary to niepowtarzalne możliwości zakupowe, odpowiadające na potrzeby współczesnego konsumenta.

Można tu skorzystać z oferty gastronomicznej, rozegrać partyjkę bilarda, kupić wymarzone perfumy lub zwyczajnie odpocząć po udanych zakupach. To doskonałe miejsce spotkań dla wszystkich mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego.

REKLAMA i MARKETING

Z naszej strony zapewniamy bardzo szeroką akcję promocyjną: Facebook, ulotki dostarczone do każdego gospodarstwa domowego w Tomaszowie Mazowieckim, banery dojazdowe i promocyjne, ogromne telebimy, reklamę radiową, reklamę prasową, reklamę mobilną oraz szereg innych działań mających na celu rozpropagowanie wszystkich inwestycji Galerii Bulwary.

Miasto

TOMASZÓW MAZOWIECKI

 • miasto położone w centralnej Polsce
 • bezpośrednio przy drodze ekspresowej S8
 • 66 tys. mieszkańców
 • 120 tys. mieszkańców w strefie oddziaływania (strefa do 20 miunut)
 • brak nowoczesnego obiektu handlowego
 • 80 tys. realnych klientów planowanego obiektu (tzw. catchment ważony)

Lokalizacja

 • W otoczeniu zabudowy wielorodzinnej
 • 6.900 potencjalnych klientów w strefie 10-minutowego dojścia pieszego
 • Z bezpośrednimi wjazdami z ul. Legionów i Fabrycznej
 • Świetne połączenia komunikacyjne zarówno z centrum miasta
  jak i przedmieściami